integracja mazury

integracja mazury

Szukam kontaktów do firm potrafiących zaplanować od podstaw imprezy integracyjne, ciekawe, z wyżywieniem, noclegiem, w profesjonalnych warunkach. Czy wiecie Państwo do kogo się odwołać?

AdiXer92

Posty: 9

 
Pamiętaj, żeby termin wcześniej zarezerwować. Teraz mnóstwo firm, szczególnie zagranicznych korporacji zajmuje praktycznie wszystkie lepsze miejsca.

iwanme

Posty: 21

 
Jeżeli masz poważną działalność i chcesz się wypromować to polecam regaty. To teraz największy prestiż, a zdjęcia można wykorzystać w materiałach marketingowych, itp. Wszystko zależy od kreatywności. Polecam na pewno ofertę blumania.pl. Jak pogadasz z kimś na Mazurach to od razu ci polecą Blumanię, właśnie w kategorii integracyjnej.

Waka Waka

Posty: 28

 
Ja zawsze proszę o dokumentację fotograficzną imprez integracyjnych do wglądu własnego. Jak widzę zadowolone twarze to od razu korzystam z oferty ;) Takie to proste :)

Kowalski

Posty: 22

 
Aktywność na początku, a później relaks to najlepszy układ na imprezę integracyjną. Wiele badań branżowych potwierdza taką zależność. Ja bym ci proponował Mazury, jak najbardziej i sporty wodne plus tani nocleg, a tam ich nie brakuje. Jest dość duża konkurencja.

Art3q

Posty: 23

 
Możesz napisać do biuro@blumania.pl i zapytać o ofertę. Przygotują ci indywidualny program dopasowany do budżetu. My, np. spaliśmy w jachtach, był wyścig samochodowy, a w drugim dniu biesiada plus regaty żeglarskie. Panowie bardzo dobrze wyjaśnili reguły. Nie ma czasu na nudę, jeżeli o to chodzi. Wszystko zapinają na ostatni guzik.

Skuteczność

Posty: 20

 
Najlepszą imprezę integracyjną miałem na Mazurach. Była w formie trzydniowej. Pierwszy dzień zapoznanie, spokojna atmosfera, koncert, jakaś biesiada. Drugi dzień ekstremalnie, bo regaty żeglarskie, wyścigi rowerowe, jazda samochodem terenowym. Drugi dzień zakończony piciem, bo jak może być inaczej, a trzeci dzień zajęcia, trochę szkoleń, jedzonko. Super klimat jest na sportach wodnych.

FAJNE_45

Posty: 27