Pomóżcie mi wybrać kredyt na samochód

Pomóżcie mi wybrać kredyt na samochód

Witam.

Czy są tu jacyś kierowcy? Szukam dobrej oferty kredytowej pod zakup pojazdu. Znacie firmy, jakie zapewniają niskie oprocentowanie i pełną obsługę?

12Klaudi

Posty: 21

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba przez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie kupić trochę gorsze auto, niemniej jednak zapłacić za nie z góry gotówką i mieć potem luz. Doskonalsze to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, niemniej jednak wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

konrad28

Posty: 24

 
Mam kilka kredytów samochodowych na oku. Myślę o jakimś mniejszym, lecz nowym aucie. Trochę mnie przeraża oprocentowanie w niektórych bankach. Chętnie bym skorzystał z jakiejś tańszej alternatywy, także dołączam się do pytania z wątku – skąd kredyt?

NEO-MAxi34

Posty: 22

 
Mam parę pomysłów, jeśli chodzi o porządny leasing. Parę firm już stestowałem na swojej skórze:P Nie zawsze były to pozytywne doświadczenia – na nieszczęście. Dzisiaj korzystam z oferty firmy http://www.cls.pl i ich akurat mogę polecić. Oferta szyta na miarę. Tego brakuje na rynku. Warunki dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W zależności od tego czy masz mały, czy średni biznes, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już uznaną marką – taki otrzymasz leasing.

emsoN

Posty: 28

 
Jakiś czas temu, nawet nie tak dawno brałem kredyt na nabycie auta, zarówno jestem całkiem na świeżo:) My z żoną odszukaliśmy fajną ofertę na stronie http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy. Oprocentowanie konkurencyjne, a sama obsługa, to jak nas potraktowali – pełen profesjonalizm. Cały proces finansowania został przeprowadzony niesłychanie sprawnie, bez ściem i przeciągania w okresie.

Mogę ich polecić.

Grubas

Posty: 15

 
Uuu mój pierwszy leasing to jeszcze lata 90. ubiegłego wieku. To w Warszawie dopiero raczkowało. Teraz takich firm jest na pęczki, rzeczywiście trudno się zdecydować. Trzeba sprawdzać, porównywać, cisnąć tych agentów o każdy szczegół. Kto pyta ten w końcu nie błądzi.

Pozdrowienia ślę!

Alex149

Posty: 24