Tłumacz języka rumuńskiego, polecicie kogoś?

Tłumacz języka rumuńskiego, polecicie kogoś?

Hej. W domu we własnym zakresie przygotowałam sobie tłumaczenie dokumentów od wozu.

Czy teraz tłumacz przysięgły rumuńskiego mi je sprawdzi i podbije?

Abaddon616

Posty: 10

 
Pracę tłumaczom języka rumuńskiego w pewnym sensie odbierają darmowe translatory dostępne w Internecie. Tylko jakość tych tłumaczeń nie jest najwyższa.

Kwatuszek

Posty: 14

 
Nie uważam, że każdy, ale większość tłumaczy rumuńskiego w warszawie bez problemu może odszukać sobie dobrze płatną pracę w jednostkach administracyjnych państwa. Tym bardziej że od kilku lat Rumunia jest członkiem Unii Europejskiej i Polska coraz częściej koresponduje z przedstawicielami władzy tego kraju.

Oliczek5

Posty: 17

 
Uwielbiam ludzi z pasją. Zatem twierdzę, iż dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wówczas współpraca z takim człowiekiem przebiega bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, jakiej zlecam zadania już od ładnych kilku lat.

vincek

Posty: 22

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

Blitz55

Posty: 25

 
Jeśli posiadasz pisma wydane przez sąd w języku rumuńskim, to ich przekładem powinien zająć się tłumacz przysięgły rumuńskiego. Tylko on posiada funkcję, jaka pozwala mu na dokonanie poświadczenia zgodność i prawidłowości dokonanego przekładu.

Klara323

Posty: 10

 
To oczywiste, iż tłumaczem przysięgłym rumuńskiego nie może zostać przypadkowa osoba. To zawód zaufania społecznego. Aby zostać przysięgłym translatorem, trzeba zdać egzamin państwowy, który potwierdzi to, iż nasza znajomość języka obcego jest aktualnie na odpowiednim i co więcej, wymaganym poziomie.

FAJNE_45

Posty: 27

 
To nieprawda, że tłumacz rumuński musi pracować w urzędzie. Aktualnie wiele zakładów poszukuje osób z biegłą znajomością tego języka w mowie i piśmie.

Szary

Posty: 21