systemy erp, poszukuję!

systemy erp, poszukuję!

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

Fanatyk

Posty: 2

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, iż coś zginie.

Fanatyk

Posty: 12

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Matusiński

Posty: 8

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odnajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

Wer_wer

Posty: 14

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Emilios45

Posty: 12

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest bardzo mała ilość.

czartoryski

Posty: 5

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, albowiem niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

3czex

Posty: 11

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

labuh

Posty: 7

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

dobrmmm

Posty: 18

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

alus

Posty: 7