ERP, jak to sie ma do biznesu ?

ERP, jak to sie ma do biznesu ?

Witam, jakie jesteście w stanie polecić mi systemy wdrożeniowe ERP? Przepraszam za małą ilość konkretów, ale nadal jestem w fazie planowania więc szukam wielu możliwości.

NowePRO

Posty: 25

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

Szary

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

France23

Posty: 34

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

Abaddon616

Posty: 32

 
Ja lubię systemy stworzone specjalnie dla mnie. Nie koniecznie to musi być od razu tak strasznie drogie rozwiązanie. Czasami korzystając z jakiegoś erp musimy płacić abonament. W przypadku systemu autorskiego nie ma takiego rodzaju opłaty stałej, a tylko jednorazowa.

DJboutit2

Posty: 22

 
Większość firm zatrudniających od stu pracowników zatrudnia grupę programistów a oni piszą CRM pod Ciebie. Większość firm poniżej 100 pracowników radzi sobie z systemami dla mas. Tak wygląda statystyka w branży.

sokolasssty

Posty: 19

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

Babuska4

Posty: 15

 
My posiadamy program zaopatrzeniowy w systemie DOS, także wątpię aby to było dla Ciebie pomocne. W biurze jednak wybiera się systemy oparte o Windows.

Klasowe34

Posty: 22

 
Nie wiem czy warto jest inwestować w rozwiązanie napisane jedynie dla Ciebie czy twojej firmy… to chyba zależy od twojego zapotrzebowania.

kikiriki2k

Posty: 20

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

Facio

Posty: 20