Czy korę sosnową kupię w Bydgoszczy ?

Czy korę sosnową kupię w Bydgoszczy ?

Szukam ofert hurtowni, producentów kory sosnowej workowanej. Zależy mi, żeby oferta była oczywiście z dowozem. Interesuje mnie tylko niska cena, bo potrzebuję dużych ilości.

Wariat

Posty: 8

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, ale jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, ale ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeżeli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

jarossek6

Posty: 6

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, ale jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, ale ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

Nenoo45

Posty: 15

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

Czarek

Posty: 9

 
Tu macie najlepszej jakości korę ogrodową w Bydgoszczy http://www.kora-ogrodowa.net. Jak zależy wam na dobrej cenie, to też polecam, ogólnie polecany producent. Do ściółkowania bardzo dobra jakość.

Pszemeg

Posty: 21

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze niezwyklej, gdy dowiedziałam się, iż tak super działa ona na glebę. Lecz profesjonalne nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

eef12

Posty: 13

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

andrew66

Posty: 15

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, niemniej jednak widzę, iż najważniejszy już się tu odszukał :)Niezwykle dobrze, iż go polecacie, albowiem dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Mocarzz

Posty: 15