sterownik rgb

sterownik rgb

Interesuje mnie technologia LED. Chciałbym zainwestować w tego typu rozwiązania i potrzebny mi kontakt do dobrego sklepu. Orientujecie się gdzie kupować?

eef12

Posty: 13

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

@_24lampy

Posty: 17

 
Ostatnio to kupowałem żarówki, bo były w promocji w Tesco. Niby napisane że LED, ale ile w tym prawdy to trudno mi powiedzieć:)) Nie nagrzewają się jakoś mocno, ale lekko ciepłe się robią, to nie wiem czy to prawdziwy LED czy nie.

Kódłaty

Posty: 11

 
Dobra żarówka trochę musi kosztować. Jak ktoś chce sprzedać leda za kilka złotych, to ja byłbym ostrożny :P Niestety niektórzy, co się nie znają, dają się łatwo nabierać na takie „okazje cenowe” ;PP

Polerusik

Posty: 22

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

HalskiPol

Posty: 17

 
Po ile w ogóle można teraz kupić taką zwykłą żarówkę LED do salonu? Ciekaw jestem ile warto wydać za taką rzecz, żeby nie przepłacić, ale żeby też nie kupić jakiegoś badziewia co da za słabe światło.

Grubas

Posty: 15

 
Z tych hurtowni w okolicy, które znam to najlepsze wrażenie robi firma Premium Lux. Można kupować online, przez www.premiumlux.pl albo do nich podjechać na Bartycką. Obsługa sympatyczna, przejrzyste warunki. Polecam ;>

namok

Posty: 24

 
Specem od ledów nie jestem, w zasadzie kupowałem ostatnio pierwszy raz w życiu, ale coś tam mogę powiedzieć. Sklep to znalazłem poprzez kolegę, który mi polecił stronę www.premiumlux.pl. On już od nich długo kupuje i rekomendował. Same żarówki bardzo fajne, nie nagrzewają się, po tym poznać że to LED a nie jakaś tandeta udająca LED.

Anesia

Posty: 17

 
Akurat kupowałem kilka dni temu żarówki do domu :) Dobra rzecz, ekologiczna itd. Sklep polecił mi kumpel, bo on to już od dawna ma w domu ledy wszędzie wstawione. Firma się nazywa Premium Lux, mają swój sklep w necie -www.premiumlux.pl. Wysyłają od zaraz, kontakt ogólnie bardzo pozytywny.

mazi1991

Posty: 20