Zajmuje się ktoś przegrywaniem vhs na dvd?

Zajmuje się ktoś przegrywaniem vhs na dvd?

Witam. zleciłam firmie przegrania mojego filmu z wesela z formatu vhs na dvd i teraz się bardzo boję żeby nie zniszczyli naszego filmu będącą w końcu pamiątką.

Czy ktoś z was talk robił?

Michałek

Posty: 7

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odszukałam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Laleczka

Posty: 15

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest naprawdę super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

ja2210

Posty: 18

 
Cześć. Niezmiernie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To niezmiernie dobry pomysł na stworzenie niezmiernie oryginalnego filmu z tego tak niezmiernie ważnego wydarzenia.

czes212

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to niesłychanie dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień współczesny to już przeżytek.

kuBawodzu

Posty: 28

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

transerwis

Posty: 24

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bowiem się boję że stracę tak istotny film moich bliskich.

Aliner56

Posty: 18

 
Witam.

Dzięki niezwykle za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Invar4

Posty: 18

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Nikolee3

Posty: 18

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

DaNceR

Posty: 23