Jaki salon wykonuje zabiegi pielęgnacyjne - głównie stopy ?

Jaki salon wykonuje zabiegi pielęgnacyjne - głównie stopy ?

Bardzo serdecznie witam i o zdrowie pytam ;) natomiast ogólniej o zdrowie waszej skóry? Moja ostatnio jest rzeczywiście szara i nieciekawa, dlatego zarówno pytanie z mojej strony. Które zabiegi wybrać, aby ożywić moją skórę, dodać jej blasku i rumieńca? Najlepiej żebym to mogła wykonać w Krakowie, bowiem nie chcę daleko jeździć.

grzes3345

Posty: 18

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne natomiast co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc ale technicznie normalnie nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, abyś w końcu coś znalazła, bo paskudna cera to brzydkie samopoczucie natomiast to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to nieraz pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

m4ddog

Posty: 27

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie znajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona http://www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie niezwykle chwalę ten zakład, albowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyborne wyczucie. Jak chcesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

eluniq

Posty: 27

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są rzeczywiście fajne, żywiołowe duchowo ale precyzyjne w pracy. Dzisiaj już nie mieszkam w Krakowie, ale niesłychanie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bo jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... ale szkoda gadać, nieraz nawet 50% drożej mieli.

Śmieszek

Posty: 28

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno spore szare coś i to jeszcze z trądzikiem, lecz nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

polmar

Posty: 23