dekoracje na wesele, szukam!

dekoracje na wesele, szukam!

Dzień dobry. Na co warto zwrócić nadzwyczajną uwagę wybierając zespół na wesele? Chcielibyśmy uniknąć jakiegokolwiek błędu :)

Michaś

Posty: 7

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, która posiada wiele pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

gabryś99

Posty: 16

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

labuh

Posty: 7

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

Anber4

Posty: 22

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

amazonn6

Posty: 7

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

saradonin

Posty: 15

 
Mam wrażenie, iż coraz wiecej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo częstokroć jest on w stanie zapewnić możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

edyta123

Posty: 10

 
Posiadam namiary na świetną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

ćwirekk

Posty: 22