Szukam Sali na ślub

Szukam Sali na ślub

Cześć, niezwykle pilnie szukam Sali w jakiej będzie mógł się odbyć ślub mojego syna. Wszystko jest zaplanowane dzisiaj własne plany muszą przeistoczyć się w czyny wobec tego poszukuje Sali na około sto osób. Jeżeli posiadacie jakieś informacje odnośnie Sali to niezwykle proszę, podzielcie się nimi ze mną.

Gigantycznie będę wdzięczna.

Gruamer

Posty: 20

 
Dzień dobry wszystkim, niezmiernie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś niezmiernie dobrą sale, jaka będzie gigantyczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, znaczące aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

pawelek75

Posty: 18

 
Witajcie, przyłączam się do tematu bowiem również mam kłopot ze znalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś ogromne przyjęcie wobec tego sala winna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i wobec tego szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

khrrris

Posty: 21

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć ogromną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę gigantycznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezmiernie serdecznie.

Śmieszek

Posty: 28

 
Hej poszukuję domu weselnego gdyż niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być duża, gdyż mamy sto osób zaproszonych. Będę gigantycznie wdzięczna.

Dragnon

Posty: 28

 
Dzień dobry, poszukuje niezwykle pilnie Sali, gdyż mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna ale zarówno i zadbaną salę to niezwykle p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Jooozek

Posty: 20