Jak strona emituje reportaże o ludziach ?

Jak strona emituje reportaże o ludziach ?

Witam.

Od pewnego czasu szukam informacji na temat zdrowego trybu życia. Czy znacie może jakieś serwisy z ciekawymi poradami na ten temat? Najlepsze byłyby jakieś ciekawe filmiki, bowiem jednak żyjemy w kulturze obrazkowej:)

Gurumax

Posty: 20

 
Jest kilka stron poświęconych tylko Lubelszczyźnie w sieci. Ja bym Ci polecił zbadać serwisy naszych lokalnych gazet i rozgłośni radiowych. Tam zawsze się znajdzie jakieś fajne video. Ludzie z radia i prasy wiedzą idealnie, że najwięcej wyświetleń będzie miał właśnie materiał filmowy, a nie samo audio, albo sam tekst.

rulsellarly

Posty: 12

 
A o które porady dokładnie Ci chodzi? Pragniesz schudnąć? Ja proponuję po prostu mniej jeść i zacząć się ruszać. Najprostszą formą wysiłku jest bieganie, a przy tym jest to rzecz najniezwyklej zużywająca kalorie, dlatego można stosunkowo prędko pozbyć się dużo kilogramów. Jeśli chodzi o dietę, to pamiętaj o owocach i warzywach, a poza tym o równowadze w aktualnym menu. Nie samym białkiem, nie samym tłuszczem i nie samym cukrem człowiek żyje. Jedzenie musi być zbilansowane!

Gregor55

Posty: 25

 
Obecnie jest wiele takich stron. Zamiast jotuba to można spokojnie znaleźć jeszcze kilka serwisów z takimi relacjami, reportażami i innym inspirującym video. Inna kwestia, iż nie zawsze te pozostałe serwisy gwarantują taką dobrą jakość obrazu, albo nie ładują tak szybko filmów. Pewnie zatem nie mogą się przebić ze swoimi materiałami do szerszej grupy internautów.

Szkolić23

Posty: 23

 
No cześć, jest parę takich serwisów, na nieszczęście z tego co widziałem, to całkiem spory procent chce jakąś opłatę za szansa oglądania. Czasami taka opłata może być symboliczna, niemniej jednak niekiedy kosztuje to nawet kilkadziesiąt zł miesięcznie, co moim zdaniem już jest lekką przesadą. Jeszcze dychę to mógłbym zapłacić za jakieś dobre video, niemniej jednak trzy dychy to za mnóstwo.

Pozdro!

Dragnon

Posty: 28

 
Niezmiernie lubię sobie obejrzeć jakiś reportaż o ciekawych ludziach. Wbrew pozorom wielokrotnie tacy zwykli nienormalni mieszkają gdzieś obok nas. Ostatnio niesłychanie fajny reportaż o człowieku, który mnie zainspirował do poczynania obejrzałem na portalu www.itvl.pl. Mają tam wiele ciekawych filmów, dla każdego coś fajnego. Z tego co widziałem jest dobrze rozwinięty dział z relacjami sportowymi.

woo_oow

Posty: 25