Wizytówki kaszerowane

Wizytówki kaszerowane

Siema. Jaką najmniejszą liczba obejmuje druk wizytówek, bowiem chciałbym wydrukować sobie klika na próbę, żeby zobaczyć, jak się będą rozchodziły.

Fanatyk

Posty: 16

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się gdyż, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednakże i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

stopiw7

Posty: 16

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezmiernie cieszy.

marq

Posty: 19

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://lakieruv.blog2015.biz.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

matek562

Posty: 13

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Różyczka

Posty: 13

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

Malinka Moja

Posty: 18