kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

Kleooo6

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Należałoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

kadajo

Posty: 16

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

jonek91

Posty: 19

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle mnóstwo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odszukać najważniejsze informację, a zarówno sięgnąć z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

bruklin187

Posty: 7

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Hello98

Posty: 6

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

krysian6

Posty: 5

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

DevilScream

Posty: 11

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

TomekK

Posty: 7