Lalka Violetta - śpiewająca Violetta

Lalka Violetta - śpiewająca Violetta

Witam. Szukam śpiewającej lalki Violetta jak również lalki „idzie na plażę” z tego samego serialu. Możecie mi pomóc? Nie wiem gdzie tego szukać.

Anesia

Posty: 17

 
Cześć. O ile kojarzę tę bajkę to jednakże nie mam pojęcia gdzie możesz szukać takich rzeczy. Myślę, że należy chyba szukać w internecie, bo po co chodzić gdzieś po sklepach i pytać.

Argante

Posty: 18

 
Niedrogie i oryginalne zabawki z bajki Violetta masz tutaj www.solo24.pl/q/?keywords=violetta. Ważne, że nie są to jakieś chińskie plastiki, to są produkty które są zarówno fajne dla dzieci jak i bezpieczne.

Sagerrak

Posty: 23

 
Widzę, że duża część dzieci zwariowała na punkcie tego serialu :) U mnie w domu jest podobnie.

NEO-MAxi34

Posty: 22

 
A może jest jakaś strona www tego serialu gdzie można zamówić? Mój starszy syn tak zamawiał koszulkę z gry jakiejś. Tam gdzie grał to i tam zamawiał. Nie wiem czy z serialami jest tak samo. Po prostu musisz poszukać.

DILelektronika

Posty: 18

 
Trudne pytanie. Moja Anetka chyba to ogląda, bo kojarzę nazwę, jednak ona wie, że nie mamy za dużo pieniędzy zatem nie naciąga mnie na jakieś nowe gadżety. Ona woli ubrania i buty.

Skuteczność

Posty: 20

 
Cześć, niestety nie wiem gdzie kupić zabawki w tego serialu. Ja kupowałam zabawki długo na allegro, póki się nie przejechałam kilka razy, że ktoś sprzedawał towar, którego nie ma (bo dostawa nie dojechała).

Babuska4

Posty: 15

 
Ja polecam sklep SOLO24 a tu masz odnośnik do adresu gdzie znajdziesz zabawki z Violetty. Solo ma bardzo szybką wysyłkę, dobre ceny i dużo towaru. Nie wiem jakie Ty masz wymagania, ale dla mnie bomba.

SABUR

Posty: 29